• Sevgili Ziyaretçi, forumumuz geliştirilme aşamasındadır. Forumumuzda konu açarak veya konulara cevap vererek bize katkıda bulunabilirsiniz. İyi forumlar..

Resident Evil 2 One-Shot Demosu Çıktı

#1
Efsane oyunların yapımcısı Capcom, korku oyunlarının yaşayan efsanesi Resident Evil serisinin son oyunu Resident Evil 2 One-Shot Demosunu yayınladı.

Bugün itibari ile PS4, Xbox One ve PC platformları için yayınlanan Resident Evil 2 One-Shot, 30 dakikalık bir bölümü içerisinde barındırıyor.

Leon karakterini oynayacak olan oyuncular, karakteri Racoon City karakoluna götürecek ve bir takım aksiyonları yaşayacak. 30 dakika sürecek olan bu demo, oyna bırak değil, başar ve devam et mantığına sahip.


Oyuncular Demoyu çalıştırdıkları andan itibaren Demo ile gelen bölümü 30 dakika içerisinde bitirmeye çalışacaklar. Eğer 30 dakika içerisinde bitiremezlerse Demo kilitlenecek ve tekrar oynama şansı sunmayacak. Ancak bu süre içerisinde Demoyu bitirenler, tekrar oynatmalara imkan tanıyan bir sinema fragmanına sahip olacaklar. Fragman Demoya özel olduğu için ne olduğu bilinmiyor.

Oynamak için aktif bir internet bağlantısı gerektiren Resident Evil 2 One-Shot, 31 Ocak tarihine kadar kullanılabilir olacak. Oyunun tam sürümü ise 25 Ocak tarihinde geliyor. Demonun Steam linkine buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

The post Resident Evil 2 One-Shot Demosu Çıktı appeared first on PC Hocası.

Devamını Oku...
 
Yukarı