• Sevgili Ziyaretçi, forumumuz geliştirilme aşamasındadır. Forumumuzda konu açarak veya konulara cevap vererek bize katkıda bulunabilirsiniz. İyi forumlar..

GTA 5 Nasıl İndirilir?

#1
GTA 5 çok yüksek boyutlu bir oyun olduğundan dolayı, oyuncular oyunu indirme konusunda sıkıntı yaşayabileceklerdir.,
GTA 5 Nasıl İndirilir?


GTA 5 nasıl indirilir konusunda insanlar sıkıntı yaşayabilmektedirler. Oyunu indirme konusunda bireylerin, yapmaları gereken şey güvenilir platformları tercih etmek olacaktır. Güvenilir platformlar üzerinden yapmamanız halinde, o kadar beklediğiniz sürenin boşa gitmesi durumu meydana gelebilecektir. GTA 5 oyunu çok yüksek boyuta sahip bir oyun olduğundan dolayı, indirme süresi de bir hayli uzun sürecektir. Bu nedenle internet üzerinden indirmemeniz sizin adınıza daha doğru olacaktır. Bunun için oyunu doğrudan bilgisayarınıza kurabileceğiniz yerleri tercih etmeniz gerekir. Orijinal olan ürünleri tercih etmeniz sizin adınıza daha doğru olacaktır.

GTA 5 Sistem Gereksinimleri Nedir?


GTA 5 sistem gereksinimleri konusunda bilgisayarları fazla şekilde zorlayabilecek potansiyele sahip oyunlardan birisidir. Her bilgisayar bu oyunu çalıştırmayabilir; bu nedenle yapacak olduğunuz şey, iyi bir araştırma yaptıktan sonra bu oyunu bilgisayarınıza indirmek olacaktır. GTA 5 sistem gereksinimleri olarak şunları istemektedir. Windows 8.1 istemesinin yanında 64 bit olmasını da talep etmektedir. Windows 8 sisteminde ise yine 64 bit talep edecektir. Windows 7 sisteminde de 64 bit olmalı ve bunun yanında Service pack 1’dir. İşlemci olarak da oyunu çalıştıran işlemciler İntel Core 2 Quad CPU ve bunun yanında 2.40 GHz olacaktır. Bunun yanında 2.5 GHz işletimciyi de kabul etmektedir. Ram’in minimum 4 GB olması yeterli gelecektir. Ekran kartı olarak da 1 GB’lık ekran kartının yeterli olabileceğini söyleyebiliriz. Sabit disk alanı konusunda da 65 GB sabit diskin yeterli olacağını söyleyebiliriz.

GTA 5 Nereden İndirilir?


GTA 5 oyununu indirmek maksadıyla internet sitelerini tercih edebilirsiniz ancak; internet siteleri üzerinden bu oyunu indirmeye kalkmanız halinde fazlasıyla bekleyecek olduğunuzu bilmelisiniz. Bu nedenle bilgisayarınıza direk kurulum yapmanız daha doğru olacaktır. Alanı fazlasıyla büyük olduğundan dolayı kurulum işlemini bir hard disk ya da flaş disk üzerinden gerçekleştirmelisiniz. Böyle yaptığınız zaman, daha kısa bir sürede oyunu oynama fırsatını elde edebilirsiniz. Orijinal olanları tercih etmeniz sizin adınıza daha iyi olacaktır. Çünkü orijinal oyunlarda herhangi bir şekilde kasma ya da başka bir sıkıntı olmayacaktır.

Devamını Oku...
 

keriyu

Sanalyer Üyesi
#2
flash disk ile hard diske ve nerden bakabiliriz vede internet sitelerinden birini söyle bilirmisiniz:)lütfen:(
 
Son düzenleme:
Yukarı