• Sevgili Ziyaretçi, forumumuz geliştirilme aşamasındadır. Forumumuzda konu açarak veya konulara cevap vererek bize katkıda bulunabilirsiniz. İyi forumlar..

Far Cry New Dawn duyuruldu! İşte tüm detaylar!

#1
İki gün önce yeni bir Far Cry oyununun geleceği Ubisoft tarafından duyurulduktan sonra, dün akşam oyunun tüm detayları ve oynanış videoları gösterildi. İşte karşınızda Far Cry New Dawn!
Yılın en iyi oyunu sonunda belli oldu!

Kıyamet sonrası bir Far Cry: New Dawn

Şu ana kadar ıssıs ada teması, Himalayalar teması ve Amerikan kasabası temalarını işleyen Far Cry oyunlarının ardından, bu sefer kıyamet sonrası bir oyun geliyor. 15 Şubat 2019 tarihinde yayınlanacak olan oyun ile birlikte bambaşka bir Far Cry deneyimi yaşatacak olan Ubisoft oldukça iddialı geliyor. Oyun ile ilgili açıklanan detaylara bakacak olursak, Far Cry: New Dawn'da iki farklı grup bizleri karşılayacak.
Bu gruplardan biri olan ve çoğunluğu Kanadalı insanlardan oluşan Survivors grubu, kıyamet sonrasında hatta kalmak adına çiftçilik veya benzeri işleri yapıyor. Yaşanılan nükleer patlama sonrasında hayatta kalma mücadelesi vermiş olduğumuz oyunda, görebileceğimiz gibi Bethesda'nın efsanevi oyunu olan Fallout esintileri de rahatlıkla gözlemlenebiliyor.
Artık CS GO ücretsiz!

Far Cry 5'den tam 17 yıl sonrasını konu alan Far Cry New Dawn'daki ana amacımız ise kaynak toplamak ve yeniden bir toplum yaratmak olarak karşımıza çıkıyor. Böylece hayatta kalan diğer kötü gruplara karşı mücadele edebileceğimiz Far Cry New Dawn, ile birlikte aksiyon dolu sahneler ve dakikalar siz oyunseverleri bekliyor. Lafı fazla uzatmadan, geçtiğimiz saatlerde duyurulan Yılın Oyunları 2018 etkinliğinde gün yüzüne çıkartılan, yeni Far Cry oyununun fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!
The post Far Cry New Dawn duyuruldu! İşte tüm detaylar! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Devamını Oku...
 
Yukarı